Brazzers House: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 150: | Line 150: | ||
|184,034 | |184,034 | ||
|Eliminated | |Eliminated | ||
|- | |||
|} | |||
;Finale | |||
{| class="wikitable" style="font-size:70%" width="70%" style="text-align:center" | |||
|- | |||
! Ranking of the final | |||
! Actress | |||
! Score | |||
! Awards | |||
|- | |||
|Winner | |||
|[[Nicolette Shea]] | |||
|410,658 | |||
|The title "Brazzers House 3 winner",<br>$ 20,000 | |||
|- | |||
|Second place | |||
|[[Gina Valentina]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Third place | |||
|[[Karma Rx]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Fourth place | |||
|[[Lela Star]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Fifth place | |||
|[[Bridgette B]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |