XBIZ Cam Awards: Difference between revisions
no edit summary
Rebecca1990 (talk | contribs) No edit summary |
Rebecca1990 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 85: | Line 85: | ||
|Chronic Love<ref name=2018Winners/> | |Chronic Love<ref name=2018Winners/> | ||
|Alexis Kline<br>Asiri Stone<br>Bonnie Bruise<br>Brittany Benz<br>Comfie Cozie<br>Emily Bloom<br>Harley Rose<br>Lena Spanks<br>Maya Bum<br>Reya Sunshine<br>Scout MFC<br>Skyler Lo<br>Vickie Jay<br>Zoey Taylor | |Alexis Kline<br>Asiri Stone<br>Bonnie Bruise<br>Brittany Benz<br>Comfie Cozie<br>Emily Bloom<br>Harley Rose<br>Lena Spanks<br>Maya Bum<br>Reya Sunshine<br>Scout MFC<br>Skyler Lo<br>Vickie Jay<br>Zoey Taylor | ||
|} | |||
=== Best Cam Model Site === | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" | |||
! colspan="3" | Recipients | |||
|- | |||
|'''Year''' | |||
|'''Winner''' | |||
|'''Nominees''' | |||
|- | |||
|2017<ref name=2017Nominees/> | |||
|BrianaLeeXX<ref name=2017Winners/> | |||
|Aliciasecrets<br>CatherineTayler<br>EvaDevine<br>JoleneBrody<br>lexieford<br>meetmadden<br>MeganKroft<br>OwynLoxley<br>SeductiveGoddess1 | |||
|- | |||
|2018<ref name=2018Nominees/> | |||
|MelKush<ref name=2018Winners/> | |||
|BrianaLeeExtreme<br>DollyFox<br>ImaniSeduction<br>KelleyCabbana<br>LaurenFillsUp<br>NaomiSanz<br>OwynLoxley<br>PearlsWorld<br>TheRealVickyVixxx | |||
|} | |} | ||