XBIZ Cam Awards: Difference between revisions
Rebecca1990 (talk | contribs) No edit summary |
Rebecca1990 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 277: | Line 277: | ||
|Catherine Tayler<ref name=2018Winners/> | |Catherine Tayler<ref name=2018Winners/> | ||
|Ahptik<br>Alloy Ash<br>Nectarchoke<br>Call Me Bad Girl UK<br>Eliza Bathory<br>Elle At The Essex<br>Harley Marie<br>Lynsie Lee<br>Sheena Rose | |Ahptik<br>Alloy Ash<br>Nectarchoke<br>Call Me Bad Girl UK<br>Eliza Bathory<br>Elle At The Essex<br>Harley Marie<br>Lynsie Lee<br>Sheena Rose | ||
|- | |||
|2019<ref name=2019Nominees/> | |||
|Melissa Dawson<ref name=2019Winners/> | |||
|Catherine Tayler<br>Cutexezra<br>Elle Panda<br>Elouise Please<br>GoAskAlex<br>Jasper Ahptik<br>Kali Roses<br>LilKittenLuna<br>SheenXSheen | |||
|} | |} | ||