XBIZ Cam Awards: Difference between revisions
no edit summary
Rebecca1990 (talk | contribs) No edit summary |
Rebecca1990 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 222: | Line 222: | ||
|Felicia Vox<ref name=2018Winners/> | |Felicia Vox<ref name=2018Winners/> | ||
|Adrenna Lyne<br>Ari Dee<br>Clara Cosmia<br>Designer Missy<br>Hello Courtney<br>Insyndra<br>Ivy Wolf<br>Kailey Ketchum<br>Kawaii Girl<br>Kit Kendal<br>Kitty Quinn<br>Lana Rain<br>Veronica Chaos<br>Veronica Rae | |Adrenna Lyne<br>Ari Dee<br>Clara Cosmia<br>Designer Missy<br>Hello Courtney<br>Insyndra<br>Ivy Wolf<br>Kailey Ketchum<br>Kawaii Girl<br>Kit Kendal<br>Kitty Quinn<br>Lana Rain<br>Veronica Chaos<br>Veronica Rae | ||
|- | |||
|2019<ref name=2019Nominees/> | |||
|Elise Laurenne<ref name=2019Winners/> | |||
|Caitie Rage<br>Catjira<br>Elise Rivers<br>Emilia Song<br>GoldenFuckingGoddess<br>KitKendal<br>Lara Loxley<br>LikeMyAshe<br>LuxNeon | |||
|} | |} | ||