XBIZ Cam Awards: Difference between revisions
no edit summary
Rebecca1990 (talk | contribs) No edit summary |
Rebecca1990 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 51: | Line 51: | ||
|Chronic Love<ref name=2018Winners/> | |Chronic Love<ref name=2018Winners/> | ||
|Alexis Kline<br>Asiri Stone<br>Bonnie Bruise<br>Brittany Benz<br>Comfie Cozie<br>Emily Bloom<br>Harley Rose<br>Lena Spanks<br>Maya Bum<br>Reya Sunshine<br>Scout MFC<br>Skyler Lo<br>Vickie Jay<br>Zoey Taylor | |Alexis Kline<br>Asiri Stone<br>Bonnie Bruise<br>Brittany Benz<br>Comfie Cozie<br>Emily Bloom<br>Harley Rose<br>Lena Spanks<br>Maya Bum<br>Reya Sunshine<br>Scout MFC<br>Skyler Lo<br>Vickie Jay<br>Zoey Taylor | ||
|} | |||
=== Best Cosplay Cam Model === | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" | |||
! colspan="3" | Recipients | |||
|- | |||
|'''Year''' | |||
|'''Winner''' | |||
|'''Nominees''' | |||
|- | |||
|2017<ref name=2017Nominees/> | |||
|Catjira<ref name=2017Winners/> | |||
|Adrenna Lyne<br>Aviana Rose<br>c0rtanablue<br>Hackergirl MFC<br>Hello Courtney<br>Kinky Candy<br>Layla Savage<br>Molly MFC<br>QueenXAlice | |||
|- | |||
|2018<ref name=2018Nominees/> | |||
|Felicia Vox<ref name=2018Winners/> | |||
|Adrenna Lyne<br>Ari Dee<br>Clara Cosmia<br>Designer Missy<br>Hello Courtney<br>Insyndra<br>Ivy Wolf<br>Kailey Ketchum<br>Kawaii Girl<br>Kit Kendal<br>Kitty Quinn<br>Lana Rain<br>Veronica Chaos<br>Veronica Rae | |||
|} | |} | ||