Amia Miley: Difference between revisions
mNo edit summary |
|||
Line 65: | Line 65: | ||
! Category | ! Category | ||
! Film | ! Film | ||
|- | |||
|rowspan="1"| '''2010''' | |||
|rowspan="1"| [[XRCO Award]] | |||
|style="background:#fdd;"|Nominated | |||
|Cream Dream | |||
| | |||
|- | |- | ||
|rowspan="4"| '''2011''' | |rowspan="4"| '''2011''' | ||
Line 82: | Line 88: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|rowspan="1"| | |rowspan="1"|XRCO Award | ||
|style="background:#fdd;"|Nominated | |style="background:#fdd;"|Nominated | ||
| Cream Dream | | Cream Dream | ||
| | | | ||
|- | |||
|rowspan="1"| '''2012''' | |||
|rowspan="1"|AVN Award | |||
|style="background:#fdd;"|Nominated | |||
|Best Tease Performance | |||
|''Sex Dolls'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} |