XBIZ Cam Awards: Difference between revisions
Rebecca1990 (talk | contribs) No edit summary |
Rebecca1990 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 323: | Line 323: | ||
|Melissa Dawson<ref name=2018Winners/> | |Melissa Dawson<ref name=2018Winners/> | ||
|Athena Blaze<br>Chellie DD<br>Jenny Blighe<br>Lacey Bender<br>Lisa Daniels<br>Scarlet Raven<br>SureCakes<br>Veronika Rose<br>Zora Stone | |Athena Blaze<br>Chellie DD<br>Jenny Blighe<br>Lacey Bender<br>Lisa Daniels<br>Scarlet Raven<br>SureCakes<br>Veronika Rose<br>Zora Stone | ||
|- | |||
|2019<ref name=2019Nominees/> | |||
|Alena Croft<ref name=2019Winners/> | |||
|ChellieDD<br>Devonxxx<br>DiamondDollxx<br>Jenny Blighe<br>Lacey Bender<br>Melissa Dawson<br>Savannah Steele<br>Velvet Skye<br>Veronika Rose | |||
|} | |} | ||