XBIZ Cam Awards: Difference between revisions
Rebecca1990 (talk | contribs) No edit summary |
Rebecca1990 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 136: | Line 136: | ||
|Ricky Rodeo<ref name=2018Winners/> | |Ricky Rodeo<ref name=2018Winners/> | ||
|Aamir Desire<br>Brock Cooper<br>Cheston Stone<br>Damon Veins<br>Dylan Green<br>Garret XXX<br>J Bunny<br>Jaden Storm<br>Jakub Stefano<br>Johnny Hands<br>Leo West<br>Liam Jacobs<br>Matt Spinicker<br>Theo Oaks | |Aamir Desire<br>Brock Cooper<br>Cheston Stone<br>Damon Veins<br>Dylan Green<br>Garret XXX<br>J Bunny<br>Jaden Storm<br>Jakub Stefano<br>Johnny Hands<br>Leo West<br>Liam Jacobs<br>Matt Spinicker<br>Theo Oaks | ||
|} | |||
=== Best MILF Cam Model === | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" | |||
! colspan="3" | Recipients | |||
|- | |||
|'''Year''' | |||
|'''Winner''' | |||
|'''Nominees''' | |||
|- | |||
|2017<ref name=2017Nominees/> | |||
|Jenny Blighe<ref name=2017Winners/> | |||
|Ashley Mason<br>FlowerBabyXO<br>Milfapalooza<br>Scarlet Essex<br>ScarletRaven<br>Veronika Rose<br>Vicky Vixxx<br>WonniOnFire<br>Zora Stone | |||
|- | |||
|2018<ref name=2018Nominees/> | |||
|Melissa Dawson<ref name=2018Winners/> | |||
|Athena Blaze<br>Chellie DD<br>Jenny Blighe<br>Lacey Bender<br>Lisa Daniels<br>Scarlet Raven<br>SureCakes<br>Veronika Rose<br>Zora Stone | |||
|} | |} | ||