XBIZ Cam Awards: Difference between revisions
Rebecca1990 (talk | contribs) No edit summary |
Rebecca1990 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 119: | Line 119: | ||
|Jasmin<ref name=2018Winners/> | |Jasmin<ref name=2018Winners/> | ||
|BongaCams<br>ImLive<br>StripChat<br>Visit-X<br>XCams<br>XLoveCam | |BongaCams<br>ImLive<br>StripChat<br>Visit-X<br>XCams<br>XLoveCam | ||
|} | |||
=== Best Cam Site — Gay === | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" | |||
! colspan="3" | Recipients | |||
|- | |||
|'''Year''' | |||
|'''Winner''' | |||
|'''Nominees''' | |||
|- | |||
|2017<ref name=2017Nominees/> | |||
|Chaturbate<ref name=2017Winners/> | |||
|Cam4<br>Flirt4Free<br>Streamate<br>SuperMen | |||
|- | |||
|2018<ref name=2018Nominees/> | |||
|Chaturbate<ref name=2018Winners/> | |||
|CAM4<br>CamBoysLive<br>Flirt4Free<br>SuperMen | |||
|} | |} | ||