XBIZ Cam Awards: Difference between revisions
Rebecca1990 (talk | contribs) No edit summary |
Rebecca1990 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 102: | Line 102: | ||
|MelKush<ref name=2018Winners/> | |MelKush<ref name=2018Winners/> | ||
|BrianaLeeExtreme<br>DollyFox<br>ImaniSeduction<br>KelleyCabbana<br>LaurenFillsUp<br>NaomiSanz<br>OwynLoxley<br>PearlsWorld<br>TheRealVickyVixxx | |BrianaLeeExtreme<br>DollyFox<br>ImaniSeduction<br>KelleyCabbana<br>LaurenFillsUp<br>NaomiSanz<br>OwynLoxley<br>PearlsWorld<br>TheRealVickyVixxx | ||
|} | |||
=== Best Cam Site — North America === | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" | |||
! colspan="3" | Recipients | |||
|- | |||
|'''Year''' | |||
|'''Winner''' | |||
|'''Nominees''' | |||
|- | |||
|2017<ref name=2017Nominees/> | |||
|MyFreeCams<ref name=2017Winners/> | |||
|Cam4<br>Cams<br>CamSoda<br>Chaturbate<br>Flirt4Free<br>FreeWebcams<br>iFriends<br>Naked<br>Streamate | |||
|- | |||
|2018<ref name=2018Nominees/> | |||
|MyFreeCams<ref name=2018Winners/> | |||
|CAM4<br>Cams<br>Chaturbate<br>Flirt4Free<br>FreeWebcams<br>MyFreeCams<br>Streamate | |||
|} | |} | ||