XRCO Award for Orgasmic Oralist: Difference between revisions
m
no edit summary
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|'''XXVI edition<br>— 2004''' | |'''XXVI edition<br>— 2004''' | ||
|[[File:Felicia Fox 2.jpg|180px]]<br>'''[[Felicia Fox]]''' | |[[File:Felicia Fox 2.jpg|180px]]<br>'''[[Felicia Fox]]''' | ||
| | |<small>[[Aurora Snow]]<br>[[Ashley Blue]]<br>[[Belladonna]]<br>[[Kaylynn]]</small> | ||
|- | |||
|'''XXVII edition<br>— 2005''' | |||
|'''[[Roxy Jezel]]''' | |||
|<small>[[Ashley Blue]]<br>[[Belladonna]]<br>[[Gina Lynn]]<br>[[Selena Silver]]</small> | |||
|- | |- | ||
|'''XXVIII edition<br>— 2006''' | |'''XXVIII edition<br>— 2006''' | ||
|rowspan=2|[[File:Hillary Scott 3.jpg|180px]]<br>'''[[Hillary Scott]]''' | |rowspan=2|[[File:Hillary Scott 3.jpg|180px]]<br>'''[[Hillary Scott]]''' | ||
| | |<small>[[Jasmine Byrne]]<br>[[Courtney Cummz]]<br>[[Roxy Jezel]]<br>[[Tianna Lynn]]</small> | ||
|- | |- | ||
|'''XXIV edition<br>— 2007''' | |'''XXIV edition<br>— 2007''' | ||
| | |<small>[[Annette Schwarz]]<br>[[Jasmine Byrne]]<br>[[Jenna Haze]]<br>[[Tory Lane]]</small> | ||
|- | |- | ||
|'''XXV edition<br>— 2008''' | |'''XXV edition<br>— 2008''' | ||
|[[File:Jenna Haze 2.jpg|180px]]<br>'''[[Jenna Haze]]''' | |[[File:Jenna Haze 2.jpg|180px]]<br>'''[[Jenna Haze]]''' | ||
| | |<small>[[Belladonna]]<br>[[Jenny Hendrix]]<br>[[Sasha Grey]]<br>[[Rebeca Linares]]</small> | ||
|- | |- | ||
|'''XXVI edition<br>— 2009''' | |'''XXVI edition<br>— 2009''' | ||
|[[File:Belladonna.jpg|180px]]<br>'''[[Belladonna]]''' | |[[File:Belladonna.jpg|180px]]<br>'''[[Belladonna]]''' | ||
| | |<small>[[Gianna Michaels]]<br>[[Jenna Haze]]<br>[[Sasha Grey]]<br>[[Kenzi Marie]]</small> | ||
|- | |- | ||
|} | |} |